Жіночий клуб для лікарів: Життя жінки під час війни

Офіційний провайдер БПР №1047

279759518_5426246817387351_3401014781258803641_n 1

Благодійність сьогодні має цілком позитивне сприйняття серед мешканців нашої країни. Її трактують як добру справу для тих, хто опинився в складній життєвій ситуації. Medvoice організовує збір на ліки для цивільних осіб, що залишилися на деокупованих територіях та живуть у прифронтових зонах.

Голос вебінару «Жіночий клуб для лікарів: Життя жінки під час війни», акушер-гінеколог Наталія Лелюх, яка має регулярні виїзди до прифронтових зон, надає поміч населенню та проводить профілактичні огляди, зазначає, що актуальна проблема – недоступність лікарської допомоги й фармацевтичної продукції.

Під час вебінару вона порушуватиме такі питання:

  • Гормони стресу й коктейлі, які з них змішує наше тіло
  • Репродукція і війна, на що потрібно звернути увагу
  • Пастки метаболізму й шляхи спасіння з них

Часто хвороби виявляються на запущених стадіях та потребують якісної медикаментозної підтримки. Цей захід має на меті привернути увагу лікарської спільноти та зібрати гроші хоча б для тимчасового покриття таких потреб у людей. Частина суми також буде перерахована з особистих коштів нашої компанії.

18 квітня 2023​

18:00 – 19:30 «Жіночий клуб для лікарів: Життя жінки під час війни»

Наталія Лелюх

(Київ, Україна)
• Лікар акушер-гінеколог
• Засновниця «Жіночого клубу Наталії Лелюх»
• Письменниця
• Входить у групу лікарів-волонтерів, що допомагають отримати лікарську, психологічну та гуманітарну допомогу військовим і цивільному населенню України в регіонах, що постраждали від російської військової агресії

Наталія Лелюх​

(Київ, Україна)
  • Лікар акушер-гінеколог 
  • Засновниця «Жіночого клубу Наталії Лелюх»
  • Письменниця
  • Входить у групу лікарів-волонтерів, що допомагають отримати лікарську, психологічну та гуманітарну допомогу військовим і цивільному населенню України в регіонах, що постраждали від російської військової агресії
Люди, що залишилися на деокупованих територіях та живуть у прифронтових зонах потребують нашої допомоги щодня. Цей вебінар – безкоштовний, але Medvoice пропонує вам приєднатися до збору коштів хоча б для тимчасового покриття медикаментозних потреб у цивільних осіб. Частина суми також буде переказана з особистих коштів нашої компанії.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу support@medvoice.net або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Трансляція вебінару пройде на YouTube-каналi Medvoice.

Вебінар не передбачає сертифікат чи бали БПР. Але це ніяк не впливає на якість наданої на ньому інформації та його користь для вашого професійного розвитку.

Зареєструвавшись, ви отримаєте нагадування поштою за день і за годину до початку вебінару з посиланням. Так ви збережете час на пошук необхідного відео на YouTube і точно не пропустите трансляцію. Це важливо для того, щоб ви мали можливість поставити питання спікеру щодо теми вебінару й отримати зворотний зв’язок.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: support@medvoice.net

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли курс, який шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі