У ритмі серця: основи ЕКГ з практичними аспектами для молодих спеціалістів

Офіційний провайдер БПР №1047

Серед численних інструментальних методів дослідження, якими досконало повинен володіти сучасний лікар-практик, важливе місце справедливо належить електрокардіографії. Цей метод дослідження біоелектричної активності серця є сьогодні незамінним у діагностиці порушень ритму й провідності, гіпертрофії передсердь і шлуночків, ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, інфаркту міокарда та інших захворювань. Вміння розшифровувати й трактувати зміни на ЕКГ безсумнівно сприятиме швидкій і більш надійній діагностиці уражень тих чи інших відділів серця.

На безкоштовному заході Medvoice «У ритмі серця: основи ЕКГ з практичними аспектами для молодих спеціалістів» учасники зможуть:

  • Згадати всі початкові аспекти реєстрації та інтерпретації ЕКГ
  • Дізнатися про типові технічні проблеми й фактори, пов’язані з пацієнтом, які можуть заважати запису ЕКГ, а також про способи вирішення цих проблем
  • З легкістю діагностувати ознаки порушення автоматизму та збудливості, гіпертрофії передсердь і шлуночків

3 квітня 2023

18:00 – 19:00 «ЕКГ простими словами: реєстрація, помилки та зубці»

19:00 – 20:00 «Ознаки порушення автоматизму та збудливості, гіпертрофії передсердь і шлуночків (практичний розбір ЕКГ із цих тематик)»

Ада Ляхоцька

(Київ, Україна)
• Лікар-терапевт
• Кардіолог
• Кандидат медичних наук
• Доцент
• Лікар-терапевт приймального відділення, Київська клінічна лікарня на залізничному транспорті №2 Філії ЦОЗ ПАТ «Українська залізниця», м. Київ
• Член ESC (European Society of Cardiology)
• Автор і співавтор більше 40 наукових робіт по внутрішній медицині та кардіології

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу support@medvoice.net або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Трансляція вебінару пройде на YouTube-каналi Medvoice.

Вебінар не передбачає сертифікат чи бали БПР. Але це ніяк не впливає на якість наданої на ньому інформації та його користь для вашого професійного розвитку.

Зареєструвавшись, ви отримаєте нагадування поштою за день і за годину до початку вебінару з посиланням. Так ви збережете час на пошук необхідного відео на YouTube і точно не пропустите трансляцію. Це важливо для того, щоб ви мали можливість поставити питання спікеру щодо теми вебінару й отримати зворотний зв’язок.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: support@medvoice.net

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі