4.9
4.9/5

середній рейтинг курсів згідно із відгуками лікарів

Синдром обструктивного апное сну: що необхідно знати

Офіційний провайдер БПР №1047

Різноманіття розладів сну та їх висока розповсюдженість серед населення роблять питання їх діагностики та лікування однією з найбільш актуальних задач сучасної медицини. Синдром обструктивного апное сну (СОАС) є однією з таких патологій. Окрім впливу на здоров’я, СОАС асоційований зі значущими несприятливими наслідками. За даними багатьох досліджень, виявлено потужний зв’язок між СОАС і серцево-судинною захворюваністю та смертністю, включно з артеріальною гіпертензією, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, порушеннями ритму серця, легеневою артеріальною гіпертензією, патологією судин великого калібру та цереброваскулярними захворюваннями.

Вебінар «Синдром обструктивного апное сну: що необхідно знати» висвітлить питання діагностики, лікування та епідеміології синдрому. Отримані на семінарі знання, допоможуть спеціалістам різних галузей медицини виявити категорії пацієнтів, у яких існує ймовірність виникнення СОАС, підібрати правильний підхід щодо обстеження та лікування таких хворих, навіть з наявністю коморбідної патології.

4 листопада 2022

18:00 – 19:15 «Синдром обструктивного апное сну: що необхідно знати» Костянтин Зуєв

Костянтин Зуєв

• Лікар-ендокринолог
• Сомнолог
• Кандидат медичних наук
• Відділення нейро-ендокринології Медичного Центру «Medical Kyiv»

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Трансляція вебінару пройде на YouTube-каналi Medvoice.

Вебінар не передбачає сертифікат чи бали БПР. Але це ніяк не впливає на якість наданої на ньому інформації та його користь для вашого професійного розвитку.

Зареєструвавшись, ви отримаєте нагадування поштою за день і за годину до початку вебінару з посиланням. Так ви збережете час на пошук необхідного відео на YouTube і точно не пропустите трансляцію. Це важливо для того, щоб ви мали можливість поставити питання спікеру щодо теми вебінару й отримати зворотний зв’язок.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: [email protected]

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі