Психологічна реабілітація військовослужбовців з інвалідизувальними травмами і пораненнями

Офіційний провайдер БПР №1047

Військовослужбовці, які повертаються з зони бойових дій, часто стикаються з фізичними травмами, пораненнями та психологічними труднощами, що можуть бути спричинені стресом, травматичними і воєнними діями. Реабілітація такої когорти пацієнтів – це один із найважливіших напрямків діяльності органів державної влади щодо створення та реалізації програм соціального захисту бійців, збереження або відновлення їхнього фізичного й ментального здоров’я, досягнення ними соціально-психологічного благополуччя.

Під час вебінару «Психологічна реабілітація військовослужбовців з інвалідизувальними травмами і пораненнями» будуть обговорені основні моменти реабілітації, ерготерапії, методи допомоги при фантомних болях і принципи, які допоможуть таким пацієнтам розвинути навички, необхідні для ефективної адаптації та інтеграції в соціумі.

Ганна Ревунець

(Київ, Україна)
• Ординатор-лікар-психолог
• Лейтенант м/с ДПСУ
• Сексолог
• Психотерапевт
• Гіпнотерапевт

14 червня 2024

18:00 – 19:00 «Особливості психологічного супроводу та реабілітації військовослужбовців з інвалідизувальними травмами і пораненнями»

  • психологічна реабілітація;
  • ерготерапія;
  • принцип «рівний-рівному»;
  • фантомні болі.

19:0 – 19:15 – Q&A-сесія

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Трансляція вебінару пройде на YouTube-каналi Medvoice.

Вебінар не передбачає сертифікат чи бали БПР. Але це ніяк не впливає на якість наданої на ньому інформації та його користь для вашого професійного розвитку.

Зареєструвавшись, ви отримаєте нагадування поштою за день і за годину до початку вебінару з посиланням. Так ви збережете час на пошук необхідного відео на YouTube і точно не пропустите трансляцію. Це важливо для того, щоб ви мали можливість поставити питання спікеру щодо теми вебінару й отримати зворотний зв’язок.

У разі виникнення технічних питань щодо доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі