Медичні відходи. Що важливо знати медичному персоналу?

Офіційний провайдер БПР №1047

Система охорони здоров’я продукує величезну кількість відходів, які можуть бути небезпечними. Неправильне поводження з медичними відходами ставить під загрозу громадське здоров’я як через прямий вплив, так і через загострення екологічної кризи. Адже збільшення кількості відходів та низькі показники вторинної переробки призвели до того, що в Україні до 90% медичних відходів потрапляють на сміттєзвалища.

Вебінар на тему «Медичні відходи. Що важливо знати медичному персоналу?» призначений для тих, хто працює в лікарнях, клініках, поліклініках та інших медичних установах. Учасники вебінару дізнаються:

  • Як дотримуватися стандартів безпеки під час роботи з медичними відходами
  • Як зменшити ризик інфекційного зараження
  • Як зберігати й транспортувати медичні відходи
  • Як вибрати правильний спосіб їхньої утилізації

Вебінар буде корисним для всіх медичних працівників, від лікарів і медсестер до технічних спеціалістів та адміністративного персоналу. Він допоможе підвищити рівень знань учасників щодо управління медичними відходами, знизити ризик інфекційного зараження й гарантувати безпеку для пацієнтів, персоналу та навколишнього середовища.

3 травня 2023​

17:00 – 18:00 «Медичні відходи. Що важливо знати медичному персоналу?»

Владислав Смірнов

(Київ, Україна)
• Голова ГО «ЕАЦ «Медичний конструктор»»
• Член Опікунської ради НДСЛ «Охматдит» МОЗ України
• Фахівець із медичної технології «TAHPI – health facility planning»

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Трансляція вебінару пройде на YouTube-каналi Medvoice.

Вебінар не передбачає сертифікат чи бали БПР. Але це ніяк не впливає на якість наданої на ньому інформації та його користь для вашого професійного розвитку.

Зареєструвавшись, ви отримаєте нагадування поштою за день і за годину до початку вебінару з посиланням. Так ви збережете час на пошук необхідного відео на YouTube і точно не пропустите трансляцію. Це важливо для того, щоб ви мали можливість поставити питання спікеру щодо теми вебінару й отримати зворотний зв’язок.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: [email protected]

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі