4.9
4.9/5

середній рейтинг курсів згідно із відгуками лікарів

Інфекції сечостатевої системи у чоловіків: доказовість, діагностика та лікування

Офіційний провайдер БПР №1047

Серед дорослого населення чоловічої статі у віці 20-50 років більшість інфекцій сечовидільних шляхів складають цистит або пієлонефрит. Бактеріальні інфекції сечовивідних шляхів можуть втягувати в процес уретру, передміхурову залозу, сечовий міхур та нирки. Симптоми можуть бути відсутніми або включати імперативні позиви до сечовипускання, дизурію, біль в нижніх відділах живота та ділянці нирок. При запаленні нирки можуть спостерігатись системні запальні реакції та значне погіршення стану пацієнта, тому вчасна діагностика та призначення коректного лікування може запобігати даним процесам.

На вебінарі «Інфекції сечостатевої системи у чоловіків: доказовість, діагностика та лікування» детально будуть розглянуті найпоширеніші інфекції, які можуть бути в основі етіології захворювань сечовидільної та статевої систем, сучасні методи їх діагностики та лікування, згідно з новітніми рекомендаціями.

17 січня 2023

18:00 – 19:30 «Інфекції сечостатевої системи у чоловіків: доказовість, діагностика та лікування» Віктор Чістяков

Віктор Чістяков

(Київ, Україна)
• Лікар-уролог, співробітник клінічної лікарні Феофанія.
• Член Європейської асоціації урології.

Вітаємо, ви успішно зареєструвались на вебінар!
Підтвердження реєстрації також буде надіслано на вказану електронну пошту. До зустрічі на вебінарі!

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу support@medvoice.net або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Трансляція вебінару пройде на YouTube-каналi Medvoice.

Вебінар не передбачає сертифікат чи бали БПР. Але це ніяк не впливає на якість наданої на ньому інформації та його користь для вашого професійного розвитку.

Зареєструвавшись, ви отримаєте нагадування поштою за день і за годину до початку вебінару з посиланням. Так ви збережете час на пошук необхідного відео на YouTube і точно не пропустите трансляцію. Це важливо для того, щоб ви мали можливість поставити питання спікеру щодо теми вебінару й отримати зворотний зв’язок.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: support@medvoice.net

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі