4.9
4.9/5

середній рейтинг курсів згідно із відгуками лікарів

COVID-19: помилки та надбання

Офіційний провайдер БПР №1047

На сьогоднішній день, у звʼязку з подіями в країні, для більшості українців COVID-19 відійшов на другий план, але кількість госпіталізованих залишається досить високою. У 2022 році захворюваність помітно пішла на спад, але все ж таки й досі фіксуються смертельні випадки. Зʼявляються нові штами коронавірусу, які вражають людей з коморбідною патологією і потребують особливого мультидисциплінарного підходу до лікування. Сьогодні лікарі впевненіше почувають себе в клініці даного захворювання, але існують особливості надання допомоги певним групам пацієнтів. 

Вебінар «COVID-19: помилки та надбання» допоможе учасникам винести основні аспекти терапевтичних та діагностичних помилок та побудувати стратегії лікування, спираючись на досвід провідних спеціалістів в цій галузі, а також визначати патогенетичні маркери порушення гемокоагуляціної системи при даному захворюванні.

Вебінар від Міжнародного гуманітарного університету

13:00 – 14:00 «Пандемія COVID-19: помилки та уроки, які ми повинні винести. Стан проблеми на теперішний час» Ольга Голубовська

14:00 – 15:00 «Патогенетичні маркери порушень системи гемокоагуляції при COVID-19: Що важливо знати кожному лікарю?» Олег Тарабрін

Ольга Голубовська

(Київ, Україна)
• Заслужений лікар України
• Доктор медичних наук
• Профессор
• Завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ їм. О.О. Богомольця
• Головний інфекціоніст МОЗ

Олег Тарабрін

(Одеса, Україна)
• Лікар анестезіолог
• Заслужений діяч науки і техніки України
• Доктор медичних наук, професор
• Завідувач кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів Міжнародного гуманітарного університету
• Член Комітету європейської освіти в анестезіології Європейського товариства анестезіологів (ESA)
• Директор центру CEEA в Одесі

Вітаємо, ви успішно зареєструвались на вебінар!
Підтвердження реєстрації також буде надіслано на вказану електронну пошту. До зустрічі на вебінарі!

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Трансляція вебінару пройде на YouTube-каналi Medvoice.

Вебінар не передбачає сертифікат чи бали БПР. Але це ніяк не впливає на якість наданої на ньому інформації та його користь для вашого професійного розвитку.

Зареєструвавшись, ви отримаєте нагадування поштою за день і за годину до початку вебінару з посиланням. Так ви збережете час на пошук необхідного відео на YouTube і точно не пропустите трансляцію. Це важливо для того, щоб ви мали можливість поставити питання спікеру щодо теми вебінару й отримати зворотний зв’язок.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: [email protected]

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі