Як почати працювати в концепті «Все на 4 імплантах»

Офіційний провайдер БПР №1047

«Все на 4» це метод, який дозволяє використовувати 4 імпланти як на верхній, так і на нижній щелепі (в анатомічно безпечній зоні, за умов вираженої атрофії щелеп) та виготовити незнімну конструкцію для пацієнта з відновленням жувальної ефективності.

На семінарі «Як почати працювати в концепті «Все на 4 імплантах» учасники дізнаються:

  • про редукцію, як основний компонент для забезпечення адекватної протезної конструкції та підтримки верхньої губи;
  • як досягнути торку для 100% негайного навантаження та видачі пацієнту зубів в той же день;
  • про правильний підбір і постановку мультиюнітів, в залежності від клінічної картини;
  • які матеріали та інструменти потрібно використовувати для досягнення прогнозованого результату;

А також, розберуть реальні клінічні кейси, можливі ускладнення, як іх уникнути та способи ліквідації наслідків ускладнень.

Роман Гудима

(Радивілів, Україна)
• Власник і головний лікар клініки Dentaro Garden
• Засновник навчального центру для імплантологів Dentaro Study Club, та зуботехнічної лабораторії Dentaro Lab
• Розвиває усі 3 бізнеси в маленькому місті Радивилів, Рівненська обл. Розбудував сучасну клініку, в яку приїздять пацієнти з усієї країни та з-закордону
• Імплантолог з 12-річним досвідом роботи, проходив і проходить іноземні стажування у першоджерел, таких як Отто Цур, Альгірдас Пуйшас, та інші
• Працює з складними імплантологічними випадками, за які не беруться інші. Робить великий внесок в розвиток імплантології в Україні

8 листопада 2023​

18:00 – 18:30 «Питання редукції та негайного навантаження імплантів»

18:30 – 19:00 «Мультиюніти»

19:00 – 19:30 «Вибір доречного інструментарію та матеріалів»

19:30 – 20:00 «Клінічні кейси та можливі ускладнення і їх способи усунення»

20:00 – 20:30 – Питання та відповіді  

Знижка -20% для військових лікарів, студентів та інтернів

*Не діє на базовий доступ і щомісячну підписку

Щоб скористатися знижкою — заповніть форму. Менеджер зв’яжеться в вами протягом 48 годин.

-20% для військових лікарів

 -20% для студентів та інтернів

Після закінчення семінару слухачі отримають сертифікати, що підтверджують участь.

Для учасників з України, що успішно пройшли тестування: сертифікат з 10 балами БПР

*Важливо: Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен пройти тестування протягом 7 днів з моменту завершення заходу.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору курсу, напишіть нашому консультанту з медичного навчання Вірі в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380686126330

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Курси Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану на курс пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій залежить від обраного вами типу доступу: базовий – 5 днів, стандартний – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, ви повинні успішно скласти тестування протягом 7-ми днів з моменту завершення заходу. Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена. Посилання на нього ми відправляємо на зареєстровану пошту одразу після завершення останнього дня курсу.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10-ти робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі