Все про синус-ліфтинг

Офіційний провайдер БПР №1047

Не потрібно обирати одну подію — Дивіться всі!

Medvoice Platform – онлайн-освіта у форматі підписки

Імплантація – це звична справа для стоматологів-хірургів. Але що робити в ситуації, коли для того, щоб провести якісну імплантацію, спочатку необхідна операція синус-ліфтингу?

Під час майстер-класу «Все про синус-ліфтинг» розглянемо, як визначити показання й протипоказання до такої операції, головні аспекти обстеження пацієнтів, підготування їх до оперативного втручання, а також сучасні техніки проведення синус-ліфтингу, переваги та недоліки різних методик, критерії успішності процедури, аспекти післяопераційного менеджменту пацієнта, можливі помилки під час виконання синус-ліфтингу та способи їх уникнення.

Роман Гудима

(Радивілів, Україна)
• Власник і головний лікар клініки Dentaro Garden
• Засновник навчального центру для імплантологів Dentaro Study Club, та зуботехнічної лабораторії Dentaro Lab
• Розвиває усі 3 бізнеси в маленькому місті Радивилів, Рівненська обл. Розбудував сучасну клініку, в яку приїздять пацієнти з усієї країни та з-закордону
• Імплантолог з 12-річним досвідом роботи, проходив і проходить іноземні стажування у першоджерел, таких як Отто Цур, Альгірдас Пуйшас, та інші
• Працює з складними імплантологічними випадками, за які не беруться інші. Робить великий внесок в розвиток імплантології в Україні

10 липня 2024​

18:00 – 18:15 «Синус-ліфтинг в практиці хірурга-імплантолога. Анатомічні особливості. Показання та протипоказання до синус-ліфтингу»

18:15 – 18:30 «Обстеження (об’єктивне, додаткова рентгенодіагностика), інтерпретація отриманих даних»

18:30 – 18:45 «Підготовка до оперативного втручання лікаря та пацієнта. Необхідні матеріали (кісткові, мембрани, наповнювачі тощо) та інструментарій для проведення оперативного втручання»

18:45 – 19:15 «Сучасні техніки синус-ліфтингу Переваги, недоліки, коли яку техніку вибрати? Розбір клінічних кейсів»

19:15 – 19:30 «Післяопераційне ведення пацієнта, профілактика післяопераційних ускладнень. Критерії успішності втручання»

19:30 – 19:45 «Помилки та ускладнення, які можуть статися під час проведення оперативного втручання, їхня профілактика»

19:45 – 20:00 – Q&A-сесія

Придбати цей курс

990 грн

Участь за передплатою

store-new-badges (1)

від 400 грн/місяць

Для військових лікарів надаємо безкоштовно доступ до всіх подій за підпискою на 3 місяці (зі змогою продовження за запитом).

-20% для студентів та інтернів на будь-яку подію.

Щоб скористатися знижкою — заповніть форму. Менеджер зв’яжеться в вами протягом 48 годин.

для військових лікарів

 -20% для студентів та інтернів

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Обираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

За 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *у день трансляції. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email в день проведення, після завершення трансляції, та матимете посилання в особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 3 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 3 робочих днів після закінчення навчання слухачі, що успішно пройшли тестування, отримують сертифікат з 10 балами БПР

*Важливо: Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен пройти тестування в день навчання. Посилання ви отримуєте зранку першого дня трансляції, та після завершення трансляції.

Учасники, що не матимуть успішного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380686126330

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 3-х робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі