Терапевтична реставрація молочних зубів: від ізоляції до полірування

Офіційний провайдер БПР №2169

За даними ВООЗ, дитячий карієс має поширеність 60-90% залежно від регіону і носить глобальний характер. Під час онлайн-майстер-класу «Терапевтична реставрація молочних зубів: від ізоляції до полірування» лікарі-стоматологи дізнаються все про якісне терапевтичне відновлення молочних зубів. На заході будуть висвітлені особливості застосування мініінвазивних методик лікування карієсу та некаріозних уражень в дитячій стоматології.

Поговоримо про покроковий протокол реставрації молочних зубів за допомогою пломбувальних матеріалів, аспекти надійної ізоляції з використанням кофердаму, правила препарування каріозних порожнин під майбутні реставрації, адгезивний протокол, принципи пошарової побудови реставрацій фронтальної та жувальної груп зубів, відновлення контактного пункту. А також розглянемо сучасні протоколи технік полірування композитних реставрацій.

Катерина Жмурко

(Львів, Україна)
• Естетичний дитячий стоматолог
• Член EAPD, холістичний підхід в лікуванні зубів у дітей

14 серпня 2024​

19:00 – 19:15 «Які зуби підлягають реставраційному лікуванню? Критерії втручання»

  • Мінімально інвазивні методики лікування карієсу та некаріозних уражень молочних і постійних зубів у дітей.

19:15 – 19:30 «Сучасні методи ізоляції. Кламери в дитячій стоматології. Використання кофердаму. Застосування допоміжних засобів (флос)»

19:30 – 19:45 «Правильне препарування каріозних порожнин під створення майбутніх реставраці»

19:45 – 20:00 «Реставрація фронтальної групи зубів»

  • Реставрація жувальної групи зубів з використанням методики «штампу»

20:00 – 20:30 «Відновлення контактного пункту. Підбір матриці. Покроковий протокол адгезії та пломбування»

20:30 – 20:45 «Техніки полірування й фінішного оброблення реставрацій»

20:45 – 21:00 – Відповіді на запитання

Придбати цей курс у підписці

Medvoice Стоматологія

800 грн

500 грн

/ 1 місяць

Придбати цей курс

1350 грн

810 грн

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 10 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 10 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі