Сучасні підходи до цитологічної діагностики новоутворень щитоподібної залози. Модуль 1

Офіційний провайдер БПР №1047

Не потрібно обирати один курс — Дивіться всі!

Medvoice Platform – онлайн-освіта у форматі підписки

Щодня в клініках визначається основний підхід до лікування пацієнтів на основі цитологічної діагностики новоутворень різного походження. Від її ефективності залежить необхідність, терміновість та об’єм хірургічного втручання. Кожного року в Інституті Ендокринології обстежується приблизно 4000 пацієнтів і виявляється майже 400 злоякісних пухлин. Цитологічна діагностика новоутворень щитоподібної залози потребує особливих новітніх підходів.

На семінарі «Сучасні підходи до цитологічної діагностики новоутворень щитоподібної залози. Модуль 1» будуть розглянуті:

  • Етапи отримання якісного, інформативного цитологічного матеріалу
  • Контролювання нативних препаратів під час проведення пункційних біопсій
  • Етапи оброблення цитологічних препаратів, їхня фіксація та забарвлення
  • Основні цитоморфологічні характеристики різних типів клітин щитоподібної залози

День 1: 26 липня

18:00 – 19:00 «Морфологічні основи й особливості будови щитоподібної залози. Основні типи клітин, їхня цитоморфологія і функції» «Цитологічна діагностика новоутворень щитоподібної залози: що особливого? Основні проблеми та необхідність новітніх підходів»

19:00 – 20:00 «Отримання цитологічного матеріалу, його адекватність та інформативність. Цитологічний контроль нативних препаратів»

День 2: 27 липня

18:00 – 19:00 «Як правильно підготувати цитологічний матеріал? Фіксація та забарвлення препаратів. Особливості оброблення препаратів для подальшого імуноцитохімічного дослідження»

19:00 – 20:00 «Система цитологічних звітів Bethesda. Місце цитолога серед клініцистів. Важливість спілкування з ендокринологами, хірургами, радіологами, гістологами. Необхідність зворотного зв’язку. Важливість збереження даних в електронних реєстрах»

Ганна Зелінська

(Київ, Україна)
• Доктор біологічних наук
• Старший науковий співробітник
• Цитолог лабораторії ультразвукової і функціональної діагностики ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка» НАМН України
• ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім.В.П.Комісаренка» НАМН України

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Telegram чи WhatsApp.

Курси Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану на курс пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій залежить від обраного вами типу доступу: базовий – 5 днів, стандартний – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, ви повинні успішно скласти тестування протягом 7-ми днів з моменту завершення заходу. Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена. Посилання на нього ми відправляємо на зареєстровану пошту одразу після завершення останнього дня курсу.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10-ти робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: [email protected]

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі