Саркоми кісток і м'яких тканин.

Сучасна діагностика та лікування.

Офіційний провайдер БПР №1047

Саркоми трапляються відносно рідко, вони становлять менше 1% всіх онкологічних захворювань. У Сполучених Штатах щороку діагностують приблизно 13 000 нових випадків саркоми. Ця патологія може виникати як у дітей, так і в дорослих, але частіше – у людей похилого віку. Деякі генетичні захворювання, як-от нейрофіброматоз, можуть збільшити ризик розвитку саркоми. Цю недугу зазвичай важко виявити, оскільки саркоми часто ростуть повільно і безсимптомно, доки не стануть досить великими. Тому, дуже важливо знати сучасні рекомендації та опанувати навички діагностики й підходи до лікування цього онкологічного захворювання.

На майстер-класі «Саркоми кісток і мʼяких тканин. Сучасна діагностика та лікування» учасники розглянуть широкий спектр питань, пов’язаних з цією складною патологією. Будуть обговорені сучасні методи діагностики, зокрема візуалізаційне дослідження (рентгенографія, КТ, МРТ), біопсія та лабораторні тести. Крім того, будуть розглянуті найефективніші стратегії лікування, а саме хірургічні втручання, хіміотерапія, радіотерапія, а також новітні методи таргетної та імунотерапії.

Богдан Максименко

(Київ, Україна)
• Лікар-онколог
• Онкохірург
• Онкоортопед

24 липня 2024

18:00 – 18:45 «Саркоми м’яких тканин. Важливі моменти діагностики й сучасні підходи до лікування»

18:45 – 19:00 – Q&A-сесія

19:00 – 19:45 – «Саркоми кісток. Сучасні підходи до діагностики та лікування»

19:45 – 20:00 – Q&A-сесія

Придбати цей курс

660 грн

396 грн

-20% для студентів та інтернів на будь-яку подію.

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 10 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 10 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі