Рентгенівський зір у стоматології: технології та основи діагностики

Офіційний провайдер БПР №1047

Не потрібно вибирати одну подію — дивіться всі!

Medvoice Platform – онлайн-освіта у форматі підписки

Методи рентген-діагностики в стоматології допомагають побачити приховані проблеми там, де інструментальні способи обстеження безсилі. Вона охоплює різні типи рентгенограм (прицільні знімки, ОПТГ, КТ). Лікарю-стоматологу необхідно вміти працювати з кожною з них, щоб розуміти, в якій клінічній ситуації яке дослідження треба призначити, як правильно інтерпретувати отримані відомості й ефективно використати в комплексному встановленні діагнозу.

Під час майстер-класу «Рентгенівський зір у стоматології: технології та основи діагностики» буде розглянуто такі питання:

  • протоколи діагностики та юридичні аспекти дентальної рентгенології;
  • променеве навантаження, радіофобія, облік опромінення, безпека персоналу;
  • різні рентгенологічні методи обстеження та їх застосування в стоматологічній практиці;
  • різниця між методами обстеження, інформативність (візіографія, ортопантомографія та конусно-променева комп’ютерна томографія);
  • види обладнання й різниця між ними; приклади діагностичних випадків.
  • поради радіолога щодо програм і платформ для найкращого аналізу КТ.
Володимир Студент

(Львів, Україна)
• Медичний директор
• Член асоціації радіологів України
• Досвід роботи понад 10 років
• Лікар-рентгенолог мережі «Центр медичної 3D-діагностики», співзасновник БФ «Діагномед»
• Лікар-консультант обласного бюро судово-медичної експертизи Львівської області з питань патології щелепно-лицевої ділянки, European Society of Radiology

17 квітня 2024​

18:00 – 18:30 «Знайомство. Цікава історія та еволюція дентальної рентгенології. Питання протоколів діагностики і юридичних аспектів дентальної рентгенології. Променеве навантаження, радіофобія, облік опромінення, безпека персоналу»

18:30 – 19:00 «Розбір різних рентгенологічних методів обстеження та їх застосування в стоматологічній практиці. Поняття про різницю між методами обстеження, інформативність (візіографія, ортопантомографія та конусно-променева комп’ютерна томографія). Види обладнання та різниця між ними: який апарат є саме вашим для максимально інформативного обстеження. Приклад і розбір діагностичних випадків»

19:00 – 19:45 «Поради радіолога щодо програм і платформ (Windows, MacOS та мобільні девайси) для найкращого аналізу КТ. Чи настільки ортопантомограма не інформативна? Чи достатньо інформативна КТ? Розбір великої кількості діагностичних кейсів з власної практики»

19:45 – 20:00 – Q&A-сесія

Для військових лікарів надаємо безкоштовно доступ до всіх подій за підпискою на 3 місяці (зі змогою продовження за запитом).

-20% для студентів та інтернів на будь-яку подію.

Щоб скористатися знижкою — заповніть форму. Менеджер зв’яжеться в вами протягом 48 годин.

для військових лікарів

 -20% для студентів та інтернів

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 3 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 3 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 10 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380686126330

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 3-х робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі