Пролонгована ШВЛ в умовах інтенсивної терапії

Офіційний провайдер БПР №1047

Нерідко невідкладні стани, з якими доводиться стикатись анестезіологу в умовах реанімаційної зали або у ВАІТ, супроводжуються виникненням гострої дихальної недостатності. Пригнічення свідомості (ШКГ < 8 б.), ризик регургітації та аспірації шлункового вмісту, виражена гіпоксія (SpO2 нижче 70%), гіперкапнія (PaCO2 > 60 мм рт. ст.), ЧД < 7 (брадіпное) чи > 40 (тахіпное) за хвилину, апное та зупинка кровообігу – розповсюджені приклади показань до інтубації трахеї та початку механічної респіраторної підтримки.

Штучна вентиляція легень. Ця тема є дуже складною і розлогою, оскільки йдеться про протезування функції дихання. Особливо тоді, коли є необхідність у тривалому проведенні ШВЛ. Medvoice пропонує дізнатися більше про цю надзвичайно складну методику на майстер-класі «Пролонгована ШВЛ в умовах інтенсивної терапії», на якому будуть висвітлені такі питання:

  • які режими ШВЛ є найбільш фізіологічними для дихальної системи та як правильно налаштувати їхні параметри;
  • седація та міорелаксація: як правильно підібрати дози й забезпечити синхронізацію з апаратом ШВЛ;
  • ускладнення тривалої ШВЛ; вентилятор-асоційована пневмонія: причини виникнення та як її лікувати;
  • алгоритм відлучення пацієнта від ШВЛ: що таке адаптивна допоміжна вентиляція (ASV) і нейроконтрольована респіраторна підтримка (NAVA) та як цими режимами користуватись.
Денис Сурков

Дізнатись більше →

Наталія Титаренко

Дізнатись більше →

Роман Сухонос

Дізнатись більше →

День 1: 29 липня 2024

17:00 – 18:00 «Налаштування параметрів під час проведення тривалої ШВЛ» Денис Сурков ​

18:00 – 19:00 «Седація та адаптація пацієнта на ШВЛ» Роман Сухонос

День 2: 30 липня 2024

17:00 – 18:00 «Алгоритм відлучення пацієнта від ШВЛ» Денис Сурков ​

18:00 – 19:00 «Вентилятор-асоційовані пневмонії. Методи боротьби та профілактики» Наталія Титаренко

Придбати цей курс у підписці

Medvoice Анестезіологія

600 грн

400 грн

/ 1 місяць

Придбати цей курс

900 грн

540 грн

-20% для студентів та інтернів на будь-яку подію.

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 20 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 10 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі