Патологія ендометрія у фокусі вагітності: діагностичні можливості та стратегії лікування

Офіційний провайдер БПР №1047

Ендометрій відіграє основну роль у жіночому репродуктивному здоров’ї, тож будь-які патологічні зміни в ньому можуть впливати на функцію репродуктивної системи. Вчасне виявлення та лікування цих станів може покращити шанси на успішну вагітність для жінок, які прагнуть мати дитину.

На майстер-класі «Патологія ендометрія у фокусі вагітності: діагностичні можливості та стратегії лікування» будуть обговорені:

  • важливі нюанси діагностики й ефективного лікування хронічного ендометриту;
  • стратегії менеджменту випадків, коли хронічний ендометрит стає рефрактерним до стандартних терапевтичних методів;
  • значення гіперпластичних процесів та поліпів ендометрія у розвитку репродуктивних проблем, а також оптимальні методи їх діагностики й лікування;
  • рекомендації та клінічний досвід ведення пацієнток із тонким ендометрієм відповідно до індивідуальних особливостей і потреб з погляду репродуктолога.
Ксенія Хажиленко

(Київ, Україна)
• Акушер-гінеколог
• Фахівець з ультразвукової діагностики та медичної генетики
• Медична директорка клініки академіка Грищенка «РІД» у м. Києві

12 червня 2024

17:00 – 19:00 «Патологія ендометрія у фокусі вагітності: діагностичні можливості та стратегії лікування»

  • Хронічний ендометрит: нюанси діагностики та лікування.
  • Менеджмент рефрактерних випадків хронічного ендометриту.
  • Гіперпластичні процеси ендометрія в жінок із репродуктивними проблемами. Значення поліпів ендометрія у разі неплідності. Вибір оптимальної діагностично-лікувальної тактики.
  • Підходи до менеджменту тонкого ендометрія: рекомендації та клінічний досвід репродуктолога.

Сесія запитань та відповідей

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 10 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 20 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі