Мігрень, що резистентна до лікування. Ускладнення мігрені.

Можливості психофармакологічної корекції

Офіційний провайдер БПР №1047

Останнім часом серед популяції багатьох країн розповсюдженою скаргою став головний біль, збільшилася кількість звернень до лікарів через це та спостерігається закономірність формування резистентності до лікування. Для спеціалістів різних напрямків є важливими знання сучасних відомостей щодо ускладнень мігрені та можливих варіантів менеджменту, актуальних підходів лікування абузусного головного болю та фармакорезистентної мігрені.

Протягом майстер-класу «Мігрень, що резистентна до лікування. Ускладнення мігрені. Можливості психофармакологічної корекції» будуть обговорені чинники, які призводять до розвитку мігренозного статусу, та можливі методи керування ними; основні аспекти мігренозного інсульту, його причини й наслідки; особливості персистувальної аури без наявності інфаркту мозку та підходи до її діагностики й лікування; механізми, які лежать в основі резистентності мігрені до стандартних терапевтичних методів, проблем головного болю, що виникає в разі надмірного використання знеболювальних препаратів, та методи її лікування.

Катерина Чеха

(Лейпциг, Німеччина)
• Лікар-невролог-цефалголог
• Дослідник в Інституті мозку та когніції імені Макса Планка

19 червня 2024​

18:00 – 19:30 «Мігрень, що резистентна до лікування. Ускладнення мігрені. Можливості психофармакологічної корекції»

  • мігрень, ускладнення мігрені;
  • мігренозний статус;
  • мігренозний інсульт;
  • персистувальна аура без інфаркту мозку;
  • механізми формування резистентності до лікування;
  • роль психоемоційних чинників;
  • головний біль, що спричинений надмірним споживанням знеболювальних;
  • стратегії менеджменту всіх нових станів з позиції доказової медицини.

19:30 – 20:00 – Q&A-сесія 

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 10 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 20 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі