Легенева гіпертензія новонароджених - тактика неонатолога

Офіційний провайдер БПР №2169

Стійка легенева гіпертензія новонароджених (СЛГН) є серйозним станом, що виникає протягом перших годин після народження, найчастіше у доношених немовлят. Цей стан викликає респіраторний дистрес та іноді стійку гіпоксемію, що може призвести до значних ускладнень і навіть загрози життю. На жаль, легенева гіпертензія часто не діагностується своєчасно, і це ускладнює надання необхідної медичної допомоги. Розуміння та вчасне виявлення цього стану є критично важливими для неонатологів, анестезіологів, акушерів-гінекологів та фахівців з ультразвукової діагностики.

На майстер-класі «Легенева гіпертензія новонароджених: тактика неонатолога» буде розглянуто:

  • новітні методи діагностики, лікування й пренатального прогнозування такого стану;
  • УЗД як основний інструмент своєчасного виявлення.

Також протягом заходу буде змога обмінятися досвідом із провідними експертами в галузі неонатології та УЗД. Участь у цьому майстер-класі сприятиме покращенню якості надання медичної допомоги новонародженим та підвищенню рівня кваліфікації медичних працівників у важливій сфері ультразвукової діагностики легеневої гіпертензії.

Іван Анікін

(Київ, Україна)
• Завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених Київського міського пологового будинку №5

Андрій Закревський

(Харків, Україна)
• Кандидат медичних наук
• Доцент
• Лікар-педіатр-неонатолог вищої категорії
• Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
• Засновник відділення УЗ та ФД ОДКЛ №1 м. Харкова
• Керівник курсу з ехографії в неонатології та педіатрії УАФУД
• Член Асоціації неонатологів України, Європейської федерації асоціацій ультразвуку в медицині та біології (EFSUMB) та Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики

19 серпня 2024

17:00 – 18:15 «Стійка легенева гіпертензія новонароджених (СЛГН): діагностика, лікування й пренатальне прогнозування СЛГН» Іван Анікін​

18:15 – 18:30 – Запитання/відповіді 

18:30 – 19:30 «Ультразвукові критерії легеневої гіпертензії новонароджених. Спікер – Закревський Андрій Миколайович» Андрій Закревський​

19:30 – 19:45 – Запитання/відповіді 

Придбати цей курс у підписці

Medvoice Терапія

450 грн

300 грн

/ 1 місяць

Придбати цей курс

720 грн

432 грн

-20% для студентів та інтернів на будь-яку подію.

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 10 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 10 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі