Ларингофарингеальний рефлюкс та аденоїдит: зв'язок і сучасні рекомендації

Офіційний провайдер БПР №1047

Не потрібно обирати один курс — Дивіться всі!

Medvoice Platform – онлайн-освіта у форматі підписки

​​Ларингофарингеальний рефлюкс (ЛФР) як окремий термін був визначений у 2002 році Американською академією отоларингології та хірургії голови й шиї та належить до клінічних проявів шлункового рефлюксу у верхніх дихальних шляхах. Оновлені дані свідчать про те, що 5-10% пацієнтів відділення отоларингології мають симптоми такого захворювання. ЛФР може бути одним із патогенних факторів гіпертрофії аденоїдів, оскільки рефлюксні речовини, як-от шлункова кислота й пепсин, можуть діяти як антигени, стимулюючи імунну відповідь лімфоїдної тканини.

Семінар об’єднує два важливих питання, що перебувають у центрі уваги медичної спільноти: ларингофарингеальний рефлюкс, який часто називають «тихим рефлюксом», та аденоїдит – запалення лімфоїдної тканини носоглоткового мигдалика. На заході ви дізнаєтеся про найновітніші методи діагностики цих захворювань, сучасні підходи до лікування й прогресивні методи реабілітації пацієнтів.

Ілля Рябінкін

(Кривий Ріг, Україна)
• Лікар-оториноларинголог
• Член Європейської асоціації ринологів України
• Приватний ЛОР-кабінет

14 вересня 2023​

18:00 – 18:45 «Ларингофарингеальний рефлюкс»

18:45 – 19:30 «Гіпертрофія аденоїдів»

19:30 – 20:00 – Q&A-session

Знижка -20% для військових лікарів, студентів та інтернів

*Не діє на базовий доступ і щомісячну підписку

Щоб скористатися знижкою — заповніть форму. Менеджер зв’яжеться в вами протягом 48 годин.

-20% для військових лікарів

 -20% для студентів та інтернів

Після закінчення семінару слухачі отримають сертифікати, що підтверджують участь.

Для учасників з України, що успішно пройшли тестування: сертифікат з 10 балами БПР

*Важливо: Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен пройти тестування протягом 7 днів з моменту завершення заходу.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Telegram чи WhatsApp.

Курси Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану на курс пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій залежить від обраного вами типу доступу: базовий – 5 днів, стандартний – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, ви повинні успішно скласти тестування протягом 7-ми днів з моменту завершення заходу. Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена. Посилання на нього ми відправляємо на зареєстровану пошту одразу після завершення останнього дня курсу.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10-ти робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: [email protected]

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі