Кількісні методи дослідження в бактеріології та особливості їх інтерпретації

Офіційний провайдер БПР №1047

Кількісні методи бактеріологічних досліджень посідають важливе місце в процесі успішного лікування пацієнта й оцінювання його стану. Клінічне значення мікроорганізму залежить від його виду, кількості й типу біоматеріалу, звідки його було виділено. Рівень мікробного забруднення також може бути використаний для моніторингу ефективності лікувальних заходів, а також для визначення доцільності загальної або місцевої антибактеріальної терапії, контролю інфекційного процесу та прогнозування перебігу недуги. Оцінювання ступеня мікробного забруднення є важливим кроком для прийняття рішень щодо подальших дій.

На майстер-класі «Кількісні методи дослідження в бактеріології та особливості їх інтерпретації» буде розглянуто особливості роботи з широким спектром біологічних матеріалів:

  • мокротинням;
  • промивними водами бронхів;
  • сечею;
  • кровʼю та венозними катетерами;
  • пунктатами із закритих порожнин (спинномозкова рідина, ексудати і транссудати з плевральної та черевної порожнин, гній, гнійно-некротичні маси, виділення ран, виділення відкритих порожнин тощо).

А також низка нестерильних локусів, де кількість збудника має особливе діагностичне значення: носова порожнина, мигдалики, вухо, шкіра тощо.

Протягом заходу, зокрема, будуть висвітлені правила відбору біоматеріалу для кількісних досліджень, способи уникнення контамінації, методики первинного посіву різних видів зразків, а також особливості інтерпретації результатів дослідження й варіанти клінічних висновків.

Отже, цей майстер-клас буде корисним для медичних сестер/братів, які виконують відбір біоматеріалу, для бактеріологів, які безпосередньо виконують первинний посів і подальше культивування, та для лікарів-клініцистів, які призначають терапію, спираючись на результати кількісного бактеріологічного дослідження.

Катерина Руднєва

(Київ, Україна)
• Лікар-бактеріолог
• Місце роботи: НМУ імені О. О. Богомольця, Київ, кафедра мікробіології та паразитології з основами імунології

30 липня 2024

17:00 – 18:30 «Кількісні методи бактеріологічних досліджень»

  • правила відбору біоматеріалу для кількісних досліджень;
  • робота із широким спектром біологічних матеріалів: мокротиння, промивні води бронхів, сечі, кров та венозні катетери, пунктати із закритих порожнин (спинномозкова рідина, ексудати і транссудати з плевральної та черевної порожнин, гній, гнійно-некротичні маси, виділення ран, виділення відкритих порожнин тощо), а також ряд нестерильних локусів;
  • способи уникнення контамінації;
  • методики первинного посіву різних видів зразків;
  • особливості інтерпретації результатів дослідження та варіанти клінічних висновків.

18:30 – 19:00 – Q&A-сесія

Придбати цей курс у підписці

Medvoice Діагностика

450 грн

300 грн

/ 1 місяць

Придбати цей курс

504 грн

302 грн

-20% для студентів та інтернів на будь-яку подію.

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 10 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 10 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі