Бронхіальна астма у дітей та підлітків: оновлені клінічні рекомендації

Офіційний провайдер БПР №1047

Поділитися

Бронхіальна астма посідає провідне місце в структурі алергічної і респіраторної патології і згідно з останніми даними ВООЗ діагностується у 235-300 мільйонів жителів планети.

Доведено, що така патологія може бути діагностована в будь-якому віці, однак найчастіше вона дебютує в дитинстві. Серед дитячого населення частота цієї патології коливається в межах 5-10% і в окремих країнах досягає 37,6%.

Встановлення діагнозу астми зазвичай передбачає ретельний процес збору анамнезу, фізичного огляду та комплексу діагностичних досліджень. Спеціалістам необхідно також детально звертати увагу на диференціальну діагностику хрипів, особливо в немовлят і дуже маленьких дітей, для яких тестування на оборотну обструкцію повітряного потоку не проводиться рутинно. Учасники семінару «Бронхіальна астма у дітей та підлітків: оновлені клінічні рекомендації» отримають клінічні поради щодо діагностики, терапевтичних стратегій та нових підходів до лікування такого захворювання, заснованих на оновлених міжнародних рекомендаціях.

«Оновлені рекомендації щодо діагностики та лікування бронхіальної астми у дітей та підлітків» Олена Шарікадзе

Олена Шарікадзе

(Київ, Україна)
• Алерголог-практик
• Доктор медичних наук
• Доцент
• Експерт з молекулярної алергології
• Постійний член EAACI та вітчизняних співтовариств з алергології та імунології

Запис цього курсу

Підписка на записи всіх курсів

від 400 грн/місяць​

Не знайшли курс, який шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі