Безпечна стоматологія для вагітних: профілактика та лікування

Офіційний провайдер БПР №1047

Онлайн-майстер-клас «Безпечна стоматологія для вагітних: лікування та профілактика» допоможе зрозуміти важливість здоров’я зубів під час вагітності. Ви дізнаєтеся про особливості лікування й профілактики стоматологічних захворювань у таких пацієнток із безпечним використанням рентгенодіагностики й місцевої анестезії.

Крім того, на навчанні розглянемо питання призначення лікарських засобів, зважаючи на їхні потенційні побічні ефекти, й обговоримо важливість догляду за зубами малюка. Також учасники дізнаються сучасні рекомендації, які важливо проговорити з майбутніми матерями щодо прорізування зубів дитини.

Катерина Жмурко

(Львів, Україна)
• Член EAPD
• Естетичний дитячий стоматолог
• Холістичний підхід в лікуванні зубів у дітей

17 червня 2024

18:00 – 18:15 «Профілактика й основи стоматологічного лікування вагітних»

18:15 – 18:30 «Ускладнення та особливості стоматологічної допомоги вагітним»

18:30 – 18:45 «Дентальна рентгенографія вагітних»

18:45 – 19:00 «Використання анестезії для вагітних»

19:00 – 19:15 «Закис азоту, киснева седація і вагітність»

19:15 – 19:30 «Антибіотикотерапія під час вагітності»

19:30 – 19:45 «Профілактика стоматологічних захворювань у вагітних, перший догляд за зубками малюка»

19:45 – 20:00 – Q&A-сесія

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці заходу.

online-test

ОПЛАТА

Вибираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Через 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email.

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо, як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно пройти тестування *в день проведення заходу. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email у день навчання, після завершення трансляції, а також воно буде доступне у вашому особистому кабінеті.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
в особистому
кабінеті

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланнями на трансляцію та тестування.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Протягом 10 робочих днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Протягом 10 робочих днів після закінчення навчання слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують сертифікат із 20 балами БПР.

*Важливо! Щоб отримати сертифікат із балами БПР, учасник має пройти тестування в день проведення заходу.  Посилання відправляється вам у день трансляції та після її завершення.

Учасники, які не матимуть успішно складеного тестування, датованого першим або останнім днем навчання, отримати бали БПР не зможуть.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору навчання, напишіть нашому консультанту в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380674807322

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Події Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного заходу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, необхідно успішно скласти тестування у дні проведення заходу. Посилання на тестування ви отримуєте на пошту у перший день трансляції та одразу після завершення події.

Відповіді зараховуються до 23:59 дати останнього дня онлайн-трансляції.

Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10 робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі