50 відтінків болю в стоматології

Офіційний провайдер БПР №1047

Не потрібно обирати один курс — Дивіться всі!

Medvoice Platform – онлайн-освіта у форматі підписки

У сучасному світі ми перебуваємо в перманентному стані тривоги, на фоні якої знижується больовий поріг і загострюються будь-які відчуття. Пацієнти стають, як оголений нерв, чутливими навіть до банальних безболісних маніпуляцій. Тому, в стоматологічній практиці, особливо під час надання невідкладної допомоги, треба мати широкий арсенал знань щодо нівелювання гострого болю. Якість та ефективність роботи спеціаліста на фоні цього стану є візитівкою стоматологічної клініки, тож дуже важливим є обізнаність щодо фармакологічної підтримки лікування гострого болю на всіх етапах надання допомоги пацієнту.

Семінар «50 відтінків болю в стоматології» висвітлить:

  • основні клінічні приклади пацієнтів з гострим болем;
  • ефективне знеболювання під час гострого болю, зокрема молярів нижньої щелепи;
  • етапи проведення фармакологічної підтримки залежно від клініки пацієнта.
Наталія Юнакова

(Київ, Україна)
• Лікар-стоматолог
• К. мед. н.
• Доцент кафедри стоматології НУОЗ імені П. Л. Шупика
• Приватна клініка «Life»

4 грудня 2023​

18:00 – 19:30 «50 відтінків болю в стоматології»

  • Основні типи клінічних ситуацій у пацієнтів з гострим болем.
  • Особливості ефективного знеболювання на фоні гострого болю.
  • Як ефективно знеболити моляри нижньої щелепи.
  • Покроковий алгоритми дій та фармакологічної підтримки залежно від клінічної ситуації

Знижка -20% для військових лікарів, студентів та інтернів

*Не діє на базовий доступ і щомісячну підписку

Щоб скористатися знижкою — заповніть форму. Менеджер зв’яжеться в вами протягом 48 годин.

-20% для військових лікарів

 -20% для студентів та інтернів

Після закінчення семінару слухачі отримають сертифікати, що підтверджують участь.

Для учасників з України, що успішно пройшли тестування: сертифікат з 10 балами БПР

*Важливо: Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен пройти тестування протягом 7 днів з моменту завершення заходу.

Якщо маєте запитання щодо придбання або вибору курсу, напишіть нашому консультанту з медичного навчання Вірі в чат у Telegram або телефонуйте за номером 380686126330

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Курси Medvoice проходять у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання на трансляцію ви отримаєте на зареєстровану на курс пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій залежить від обраного вами типу доступу: базовий – 5 днів, стандартний – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат із балами БПР, ви повинні успішно скласти тестування протягом 7-ми днів з моменту завершення заходу. Успішним вважається результат, коли є щонайменше 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена. Посилання на нього ми відправляємо на зареєстровану пошту одразу після завершення останнього дня курсу.

У разі успішного проходження тестування сертифікат буде додано до вашого особистого кабінету та надіслано на зареєстровану пошту впродовж 10-ти робочих днів після заходу.

Участь оплачуйте на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

У разі виникнення технічних питань щодо оплати, доступу до навчання, сертифікатів або іншого – зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою:

Не знайшли курс, який шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі