Школа невідкладних станів в ендокринології

Офіційний провайдер БПР №1047

Поділитися

Невідкладні стани в ендокринології – мультиформна проблема, прояви та терапія яких, може загнати в глухий кут навіть досвідчених клініцистів.

Адже, погодьтесь, в кожній з лікарень є така історія: хірурги, з більш ніж десятирічним стажем, ургентно беруть на стіл пацієнта з «гострим животом» – і не знаходять нічого при ревізії черевної порожнини, і тільки аналіз крові на глюкозу вказує на гіпоглікемічний стан. Або пацієнт з гострим психозом, стан якого стрімко погіршується, після виявлення низького рівня цукру крові і призначення вірної терапії, приходить в норму за лічені хвилини. Не дарма гіпоглікемічні стани називають «хамелеоном терапії».

Лікування ендокринної патології – завжди двосічний меч, володіння яким вимагає колосальних знань. Неправильний розрахунок дози інсуліну при цукровому діабеті – і ось у пацієнта або гіпер-, або гіпоглікемія. Агресивна корекція гіпоглікемії великими дозами глюкози, може привести до центрального понтинного міелінолізу, відновитися після якого, неймовірно важко навіть на тлі повного здоров’я в анамнезі – що говорити про людей з масою коморбідних патологій?

Курс «Невідкладна школа в ендокринології» допоможе учасникам сформувати вміння швидко знаходити ту саму «золоту середину» в терапії, між своєчасною допомогою і принципом primum non nocere. Лектори курсу, всі з яких практикуючі фахівці охорони здоров’я, допоможуть зрозуміти глибинну суть патофізіології процесів, а також ланцюжки механізмів прямого і зворотного зв’язку впливу терапії на основні синдроми.

«У хворого гіпоглікемія. Що робити?» Олександр Галушко

«Гостра печінкова недостатність» Андрій Бобирь

«Сучасні стратегії інсулінотерапії та ризики невідкладних станів» Олександр Потапчук

«До вас надійшов пацієнт в комі. Що робити?» Олександр Галушко

«Критичні порушення КОС в ендокринології» Сергій Костюченко

«Гостра надниркова недостатність» Олександр Потапчук

«Діагностика та лікування патології щитоподібної та паращитоподібних залоз» Олександр Галушко

Олександр Галушко

Дізнатись більше →

Сергій Костюченко

Дізнатись більше →

Андрій Бобирь

Дізнатись більше →

Олександр Потапчук

Дізнатись більше →

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці курсу.

online-test

ОПЛАТА

Обираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

За 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
ZOOM

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланням на трансляцію.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно буде пройти тестування. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email після завершення заходу.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Через 10 днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Підписка на записи всіх курсів

від 400 грн/місяць

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу support@medvoice.net або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Курси Medvoice проходять на платформі для конференцій Zoom та у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання для підключення ви отримаєте на зареєстровану на курс пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат з балами БПР, ви повинні успішно пройти тестування протягом 7-ми днів з моменту завершення заходу. Успішним вважається результат в 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена. Посилання на тестування ми надсилаємо на зареєстровану пошту одразу після завершення останнього дня курсу.

Участь сплачуйте прямо на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: support@medvoice.net

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі