Розширений курс по складних дихальних шляхах

Офіційний провайдер БПР №1047

Поділитися

Без забезпечення прохідності дихальних шляхів та адекватного газообміну в організмі пацієнта неможливо говорити про якісне надання медичної допомоги та кінцевий результат лікування.

Проблема складних дихальних шляхів у практичній анестезіології та реанімації завжди актуальна. Частота тяжкої інтубації під час операції становить від 1% до 18% випадків залежно від хвороби пацієнта. Ми вирішили порушити цю важливу проблему на 6-денному курсі зі спікером із Лондона — Андрієм Варвінським.

На курсі детально розглянемо анатомію та методи оцінки складних дихальних шляхів, усі доступні методи відновлення прохідності дихальних шляхів, а також сучасні рекомендації DAS щодо ведення пацієнтів зі складними дихальними шляхами.

«Анатомія верхніх дихальних шляхів»

«Оцінювання верхніх дихальних шляхів»

«Струменева вентиляція і високопоточний кисень»

«Рекомендації DAS при важкій інтубації трахеї»

«Прилади для виконання прямої і відеоларингоскопії»

«Надгортанні повітроводи»

«Фіброоптична інтубація трахеї при тямі»

«Передній доступ до дихальних шляхів»

«Рекомендації при важкій інтубації трахеї в інтенсивній терапії та акушерстві»

«Клінічні випадки складних дихальних шляхів із особистої практики»

Андрій Варвинський

(Лондон, Британія)
• Лікар - анестезіолог
• MD, DA, DESA, FRCA
• Голова Екзаменаційного комітету Європейської спілки анестезіологів (ESA)

Підписка на записи всіх курсів

від 400 грн/місяць​

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу support@medvoice.net або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Курси Medvoice проходять на платформі для конференцій Zoom та у вашому особистому кабінеті на сайті Medvoice. Посилання для підключення ви отримаєте на зареєстровану на курс пошту за 2 дні та за 1 год до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті Medvoice на наступний день. Термін зберігання лекцій – 1 рік.

Щоб отримати сертифікат з балами БПР, ви повинні успішно пройти тестування протягом 7-ми днів з моменту завершення заходу. Успішним вважається результат в 70% правильних відповідей. Кількість спроб для проходження тестування необмежена. Посилання на тестування ми надсилаємо на зареєстровану пошту одразу після завершення останнього дня курсу.

Участь сплачуйте прямо на сторінці заходу на сайті. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати.

В разі будь-яких складнощів чи питань, будь ласка,  напишіть нам зручним для вас способом:

– на електронну пошту: support@medvoice.net

– у чати Viber чи WhatsApp

– у соцмережі: Facebook чи Instagram

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі