4.9
4.9/5

середній рейтинг курсів згідно із відгуками лікарів

Невідкладна УЗД. Протоколи POCUS.

Офіційний провайдер БПР №1047

Невідкладна УЗД закріпилась не лише у світовій практиці, а й все частіше стає компонентом щоденної практики лікарів України. Чому це так? Тому що, методика швидка, надійна, може виконуватися різним віковим групам навіть безпосередньо біля ліжка хворого та має мінімальний негативний вплив на здоров’я пацієнта.

Гібридний курс «Невідкладна УЗД. Протоколи POCUS» дозволить вам опанувати це мистецтво: теоретична база доповнена відповідною практичною частиною, основний сенс котрої – навчити вас не лише дивитися УЗ-картину, а й бачити норму та патологію.

Що входить до курсу:

 Теоретичні основи роботи з УЗ-апаратом, можливості та обмеження технології

 Основні протоколи POCUS – FAST, BLUE, FATE: що це, навіщо це потрібно, у яких випадках необхідно та як впливає на тактику ведення пацієнта

 Практична частина – можливість власноруч опанувати технологію та отримати поради від кваліфікованого викладача

Бали БПР за навчання на даному курсі можуть отримати наступні спеціальності (*після тестування)

16 вересня: Онлайн

18:00 – 20:00 «Невідкладна УЗД. Протоколи POCUS.»

20 вересня: Група 1

07:45 Реєстрація, знайомство, вступне слово

08:00 Відпрацювання протоколу FAST

09:30 Відпрацювання протоколу BLUE

11:00 Кава-брейк

11:15 Відпрацювання протоколу FATE

13:00 Дебрифінг

21 вересня: Група 2

13:45 Реєстрація, знайомство, вступне слово

14:00 Відпрацювання протоколу FAST

15:30 Відпрацювання протоколу BLUE

17:00 Кава-брейк

17:15 Відпрацювання протоколу FATE

19:00 Дебрифінг

Сурков Денис

• Доктор медичних наук
• Медичний директор з анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая

Денис Кошарський

Асистент інструктора

Лікар-анестезіолог КНП ООКЛ, відділення політравми

Попередній слайд
Наступний слайд

Протокол FAST

Використовується для пацієнтів із травмою. Дозволяє діагностувати наявність вільної рідини в черевній, плевральній та перикардіальній порожнинах. Також FAST дозволяє спостерігати за станом пацієнта в динаміці, що виключає потребу постійного КТ-сканування. Це знижує променеве навантаження, дозволяє уникнути постійного транспортування травмованого та зменшує вартість лікування.

Протокол BLUE

Протокол невідкладної ультразвукової оцінки легень дозволяє визначити наявність рідини або повітря в легенях та плевральній порожнині. Також дає можливість встановити ознаки набряку та ущільнення легень при пневмонії, ГРДС та при COVID-19. Дозволяє підібрати індивідуальні параметри ШВЛ для кожного пацієнта.

Протокол FATE

Швидка оцінка роботи серця при невідкладних станах. З його допомогою ви навчитеся оцінювати систолічну функцію та діастолічне наповнення лівого шлуночка, роботу правих відділів серця, наявність рідини в перикарді, а також сторонніх тіл у порожнинах серця. Діагностика шоку, гострої серцевої недостатності, легеневої гіпертензії, тампонади серця, а також розширений протокол серцево-легеневої реанімації.

Після закінчення курсу слухачі отримають сертифікати, що підтверджують участь.

Для учасників з України, що успішно пройшли тестування: сертифікат з 15 балами БПР

*Важливо: Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен бути присутнім на навчанні офлайн у м. Львів та пройти тестування протягом 7 днів з моменту завершення курсу

Знижка -15% для студентів та інтернів!

Щоб скористатися знижкою — заповніть форму. До неї прикладіть файл з документом, підтверджуючим, що ви студент або інтерн.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу info@medvoice.net або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Після реєстрації на курс, ми створюємо для вас особистий кабінет на сайті Medvoice. Всередині кабінету йдуть трансляції заходу і зберігаються відеозаписи з сертифікатами.

Також ми відправляємо вам на адресу електронної пошти нагадування з посиланням на трансляцію курсу в Zoom за 2 дні, та ще одне за 1 годину до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті на наступний день після лекцій. Відеозаписи будуть доступні 24/7 протягом року.
 

Цей захід передбачае сертифікат.

Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен успішно пройти тестування протягом 7-х днів з моменту завершення заходу. Посилання на тестування ми відправляємо на вказану вами при реєстрації електронну адресу одразу після завершення трансляції. Успішним вважається результат з не менш, ніж 70% правильних відповідей. Кількість спроб не обмежена.

Якщо ви не маєте змоги пройти тестування в зазначений період, напишіть нам на електронну адресу info@medvoice.net або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Участь сплачуйте прямо на сайті заходу. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати. Ви можете вибрати зручний для вас спосіб: Apple Pay, Google Pay, Приват24 або за номером картки.

Для заходу діє вайбер-чат для вирішення організаційно-технічних завдань. Кожен учасник отримає доступ до такого чату на свою електронну адресу. У чаті адміністратор допоможе вам онлайн.

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі