Базові знання з ехокардіографії

Офіційний провайдер БПР №1047

Поділитися

4.9
4.9/5

середній рейтинг курсів згідно із відгуками лікарів

Базові знання з ехокардіографії

Офіційний провайдер БПР №1047

Безпечність, змістовність та доступність методу УЗ-діагностики дозволяє йому бути застосованим на численних етапах ведення пацієнта: від догоспітального до реабілітаційного з визначенням функціональних резервів організму. Особливо важливим компонентом огляду пацієнта стала ЕхоКГ – метод, який без інвазійних втручань дає відповіді на питання щодо роботи серця, перед- та постнавантаження.

Курс «Базові знання з ехокардіографії» допомагає збудувати фундамент знань з УЗД серця лікарю будь-якої спеціальності. Після завершення курсу ви:

 Дізнаєтесь основні методики проведення ЕхоКГ та які дані ними можна отримати

 Навчитеся відрізняти норму від патології, а також бачити відмінності на екрані апарату

 Зможете оцінити роботу лівих та правих відділів серця, а також вплив на неї препаратів для лікування серцевої недостатності

Бали БПР за навчання на даному курсі можуть отримати наступні спеціальності (*після тестування)

«Методичні основи ЕхоКГ. Методи дослідження та морфофункціональна інформація» Сергій Поташев

«Методичні основи ЕхоКГ. Основи внутрішньосерцевої гемодинаміки та методи оцінки. Черезстравохідна ЕхоКГ» Сергій Мостовий

«ЕхоКГ лівих відділів серця: оцінка систолічної функції лівого шлуночка» Сергій Мостовий

«ЕхоКГ лівих відділів серця: оцінка діастолічної функції лівого шлуночка. Синдромологія порушень гемодинаміки лівих відділів серця» Сергій Поташев

«ЕхоКГ правих відділів серця: оцінка міокардіальної функції правого шлуночка та гемодинаміки правих відділів серця» Сергій Поташев

«Навантажувальні проби в ЕхоКГ (стрес-ехокардіографія): показання, методи проведення та оцінки порушень міокардіальної функції» Сергій Мостовий

Сергій Поташев

• Доцент
• Кандидат медичних наук
• Лікар-кардіолог
• Заступник головного лікаря "Клініки ударно-хвильової терапії та відновлювального лікування", м. Київ

Сергій Мостовий

• Лікар-кардіолог
• Кандидат медичних наук
• Лікар функціональної діагностики
• Лікар з ультразвукової діагностики

forum

РЕЄСТРАЦІЯ

Ви заповнюєте форму на сторінці курсу.

online-test

ОПЛАТА

Обираєте зручний для вас спосіб оплати.

online-registration

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

За 5 хвилин ви отримуєте листа на зареєстрований email

online-education

ОСОБИСТИЙ
КАБІНЕТ

Через 3 дні ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету.

knowledge

НАГАДУВАННЯ

Ми знаємо як багато ви працюєте, тому за 2 дні до навчання ви отримуєте листа з нагадуванням на ваш email.

video-conference

ТРАНСЛЯЦІЯ
ZOOM

За 1 годину до початку навчання ви отримуєте листа з посиланням на трансляцію.

assignment

ТЕСТУВАННЯ

Щоб отримати бали БПР, вам необхідно буде пройти тестування. Посилання на нього ви отримаєте на ваш email після завершення заходу.

scholarship

СЕРТИФІКАТ

Через 10 днів після заходу ви отримаєте сертифікат на зареєстрований email. Також ми додамо його до вашого особистого кабінету.

artificial-intelligence

ПРАКТИКА

Після закінчення курсу слухачі отримають сертифікати, що підтверджують участь.

Для учасників з України, що успішно пройшли тестування: сертифікат з 3 балами БПР

*Важливо: Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен пройти тестування протягом 7 днів з моменту завершення заходу.

Підписка на записи всіх курсів

від 400 грн/місяць

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть його нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Після реєстрації на курс, ми створюємо для вас особистий кабінет на сайті Medvoice. Всередині кабінету йдуть трансляції заходу і зберігаються відеозаписи з сертифікатами.

Також ми відправляємо вам на адресу електронної пошти нагадування з посиланням на трансляцію курсу в Zoom за 2 дні, та ще одне за 1 годину до початку навчання.

Запис кожного дня курсу буде доступний в особистому кабінеті на наступний день після лекцій. Відеозаписи будуть доступні 24/7 протягом року.
 

Цей захід передбачае сертифікат.

Щоб отримати сертифікат з балами БПР, учасник повинен успішно пройти тестування протягом 7-х днів з моменту завершення заходу. Посилання на тестування ми відправляємо на вказану вами при реєстрації електронну адресу одразу після завершення трансляції. Успішним вважається результат з не менш, ніж 70% правильних відповідей. Кількість спроб не обмежена.

Якщо ви не маєте змоги пройти тестування в зазначений період, напишіть нам на електронну адресу [email protected] або у месенжерах Viber чи WhatsApp.

Участь сплачуйте прямо на сайті заходу. Для цього заповніть форму реєстрації та натисніть кнопку «зареєструватися». Далі система перенаправить вас на сторінку оплати. Ви можете вибрати зручний для вас спосіб: Apple Pay, Google Pay, Приват24 або за номером картки.

Для заходу діє вайбер-чат для вирішення організаційно-технічних завдань. Кожен учасник отримає доступ до такого чату на свою електронну адресу. У чаті адміністратор допоможе вам онлайн.

Не знайшли навчання, яке шукаєте?

Підпишіться на email Medvoice, щоб ми повідомляли вас про нові події на платформі