
Привіт, я Денис Кошарський, керівник продюсерського відділу, який придумує і створює навчальні події для лікарів
Medvoice не існує сам по собі. Його створює велика команда, що мріє змінити світ та зробити його комфортнішим для кожного лікаря.
Від сьогодні ми починаємо знайомити вас з командою Medvoice у форматі інтерв’ю. Перший випуск буде з керівником відділу продюсерів – Денисом Кошарським! Він розкаже, як разом з командою вигадують, а потім створюють курси для спільноти Medvoice.
Денисе, розкажи, будь ласка, з чого починається планування заходу?
Завжди з вибору спеціальності. Ми з продюсерами аналізуємо попередні наші події та запити від учасників. Пріоритет надається тим спеціальностям, для яких події створювались давно чи при наявності великої кількості запитів. Окремо вибір спеціальності залежить від існування актуальної проблеми, яку ми вважаємо за потрібним освітити.
Що ти маєш на увазі під «запитами учасників»?
Ну часто в коментарях під час події ми бачимо «А коли ви зробите щось для лікарів лабораторної діагностики?». Якщо таких запитів багато – ми створюємо курс.
Що ви робите далі?
Коли визначилися зі спеціальністю, ми назначаємо орієнтовну дату події. Орієнтовну, бо спікери часто зайняті, тому дата може їм не підходити. Але в такому разі вони завжди запропонують свою.
Як ви обираєте тему? На що орієнтуєтесь?
Тема події – один з найважливіших та найтяжчих аспектів нашої роботи. Вона повинна бути цікавою, а інформація – корисною в лікарській практиці. Ми звертаємо увагу на нові дослідження, які виходять в галузі, вичитуємо сучасні апдейти по протоколах лікування та діагностиці в різних країнах або просто шукаємо цікаві клінічні випадки, з якими стикаються колеги по роботі. Іноді спікери пропонують тему самостійно.
Як ви розумієте що актуально, а що – ні в лікарській практиці?
Кожен продюсер Medvoice – лікар. Наприклад, я – анестезіолог, тому організовую події для анестезіологів та хірургів. Ми всі або працюємо в лікарнях, або маємо практичний лікарський досвід – це допомагає нам добре зрозуміти проблеми, які можуть виникати у колег і правильно обирати тематику курсу. Окрім мене, є продюсери терапевтичного, акушер-гінекологічного, стоматологічного та педіатричного напрямів.
Спікери в Medvoice завжди були серцем платформи. Яким чином ви їх підбираєте?
До процесу підбору спікерів кожен продюсер підходить дуже ретельно. Ми завжди позиціювали себе як платформа з крутими спікерами. Від того, як буде прописана презентація, побудований навчальний матеріал та подача інформації, залежить якість курсу. Але ми не женемось за професорськими званнями чи великими регаліями. Зараз багато молодих та грамотних спеціалістів, які хочуть ділитись своїм досвідом.
За якими критеріями обираєте спікерів?
Основні критерії вибору спікера: практичний досвід, наукова обґрунтованість інформації, а також вміння передати правильно та зрозуміло свої знання. Пошук спікерів буває досить довготривалим процесом. Ми звертаємо увагу на побажання наших учасників, рекомендації інших спікерів або просто беремо участь в конференціях, де вони виступають.
Чим ще займаються продюсери?
Якщо коротко, то аналітикою. В день курсу продюсер сидить і дивиться як спікер доповідає тему, спостерігає за реакцією учасників, аналізує форму зворотнього зв’язку по курсу. Це допомагає нам звернути увагу на наші помилки, почути побажання учасників. Наприклад, дізнатись бажану тематику наступного заходу або побажання щодо спікера.
Lorem